Biblioteka i Ośrodek Kultury Gminy Kruklanki ogłasza nabór wniosków do projektu "Kultura Wspólna Sprawa" w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne. Edycja 2022 dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury.

Celem programu jest inicjowanie działań służących wzmocnieniu zaangażowania Biblioteki i Ośrodka Kultury Gminy Kruklanki w życie społeczności lokalnej, stworzenie warunków sprzyjających rozwojowi współpracy, komunikacji, pobudzenie aktywności obywatelskiej w przestrzeni kultury, wykreowanie warunków sprzyjających nowoczesnej edukacji kulturalnej i artystycznej.

W załącznikach poniżej znajdziecie Państwo: regulamin konkursu, wzór wniosku
o dofinansowanie, umowę oraz wzór sprawozdania końcowego.

DOKUMENTY DO POBRANIA :

REGULAMIN NABORU_BiOK_KRUKLANKI

WNIOSEK_ZAL_1_BiOK_G_Kruklanki

UMOWA_BiOK_Kruklanki

SPRAWOZDANIE_BiOK_G_Kruklanki

Wnioski można składać do 15 czerwca 2022 r. do godz. 14:00. (szczegóły w regulaminie konkursu).

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją konkursową i uczestnictwa w konkursie
na inicjatywy lokalne.

Jednocześnie informujemy, że spotkanie informacyjno – szkoleniowe na temat składania wniosków na inicjatywy lokalne odbędzie się 6.06.2022 r. o godz. 18:00 w siedzibie Biblioteki i Ośrodka Kultury Gminy Kruklanki.