Biblioteka i Ośrodek Kultury Gminy Kruklanki  dołączył do warmińsko-mazurskiego konsorcjum bibliotek pulicznych Legimi. Jest to bardzo dobra informacja dla wszystkich czytelników, albowiem Legimi jest platformą, gdzie znajdziemy ponad 60 tysięcy różnych tytułów. W Legimi znajdziemy wiele kategorii od poezji i dramatu, poprzez literaturę faktu, aż po kryminał czy SF. Oczywiście są to tzw. e-booki czyli książki w postaci elektronicznej. Znajdziecie tam wiele nowości wydawniczych, których jeszcze nie ma w bibliotece. Jest to bardzo kusząca oferta dla przeciętnego Czytelnika.

Co należy zrobić, aby móc skorzystać z oferty darmowego wypożyczenia e-booków Legimi? Należy zgłosić się do biblioteki w Kruklankach z aktualną i ważną kartą Czytelnika. Pracownik biblioteki przekaże specjalny kod, który należy podać na specjalnej stronie, aby aktywować swoje darmowe konto: https://www.legimi.pl/wbp_olsztyn/ Aktywacja polega na wpisaniu kodu, założeniu bezpłatnego konta i na koniec pobraniu aplikacji na swoje urządzenie.

instrukcja_korzystania_z_kodu_legimi- do wydruku