PRACOWNICY

linia pom

mgr MARIOLA MAĆKIW - kustosz

Mariola Maćkiw pracuje w Bibliotece w Kruklankach  od  października 2008 roku. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Bibliotekoznawstwo i Informacja Naukowa na Uniwersytecie Warszawskim. Zajmuje się promowaniem czytelnictwa wśród dzieci i dorosłych.  Prowadzi  lekcje biblioteczne oraz zajęcia plastyczne z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Interesuje się  dobrą książką oraz aktywnym wypoczynkiem  na świeżym powietrzu. Dzięki Jej pracy zrealizowano projekty: "Tablety w twojej bibliotece", "Kraszewski. Komputery dla bibliotek".

inż. AGNIESZKA GŁADKOWSKA - młodszy bibliotekarz

Agnieszka Gładkowska pracuje w BiOK Gminy Kruklanki od marca 2016r. na stanowisku młodszego bibliotekarza. Ukończyła studia inżynierskie na kierunku informatyka stosowana w Prywatnej Wyższej Szkole Zawodowej w Giżycku. Jednak jej zainteresowania to rękodzieło, z którym od kilku lat jest związana. Głównie zajmuje się papierową wikliną i scrapbookingiem. Uczestniczy w wielu wystawach, jarmarkach. W ramach swoich obowiązków zajmuje się grafiką komputerową, a w okresie wakacyjnym obsługuje punkt informacji turystycznej.

linia pom